Benq DC 1016 jako web camera

Máte problém s programem k webové kameře?

Benq DC 1016 jako web camera

Příspěvekod Meth » úte lis 30, 2004 9:59 pm

Ahoj! slyšel jsem, že jde tento foťák, který se dostával k chello internetu použít jako webcam... Chtěl bych to vyzkoušet v programu MSN, ale po nainstalování ovladače pro foťák se mi to prostě nepodařilo. MSN nevidí žádnou webou kameru. Díky za pomoc...
Meth

Re: Benq DC 1016 jako web camera

Příspěvekod Návštěvník » stř pro 29, 2004 12:52 am

Jo, tak to je velký problém, řeším to samé a ten sráč, co UPC "darovalo" opravdu stojí za h... Já to zkoušel na Yahoo Messengeru a ze začátku to fungovalo (cca před rokem) ale od té doby taktéž kameru "nevidí". CHa, zkoušel jsem si napsat o podporu na Yahoo a velmi mě pobavilo, co za debily tam sedí a odpovídají... prostě hrůza... takže se připojuji a kdyby někdo věděl, co s tím, tak poraďte:-)
dadulin@hotmail.com
Návštěvník

Benq web cam

Příspěvekod Baxter » úte led 10, 2006 11:35 pm

Teď jsem to nainštaloval a jde to (na programu Skype). Musíte "foťák" zapnout, nastavit tam PC a pak připojit! Ještě vložte do mechaniky instalční CD a až vám to žekne " nalezen nový hardware", bude to po vás chtít instalaci. Tak pokud možno z toho CD. Víc neporadim.
Baxter

Re: Benq web cam

Příspěvekod 1To » úte dub 25, 2006 1:14 am

Baxter píše:Teď jsem to nainštaloval a jde to (na programu Skype). Musíte "foťák" zapnout, nastavit tam PC a pak připojit! Ještě vložte do mechaniky instalční CD a až vám to žekne " nalezen nový hardware", bude to po vás chtít instalaci. Tak pokud možno z toho CD. Víc neporadim.

a kde jsi prosím tě sehnal instalační CD???? :cry: :shock:
1To

Zpět na Problémy