Informace pro vlastníky webkamer

Server Webcams.cz slouží jako jeden z nejúčinnějších nástrojů k propagaci vašich webových kamer. Za dobu svého provozu zprostředkoval již 16 211 052 prokliků na stránky jednotlivých webkamer. Uživatelé serveru Webcams.cz mají možnost si kamery nechat zobrazit kromě klasického výpisu také na interaktivní mapě webkamer nebo v aplikaci Google Earth.

Náhled. Po dohodě s většinou provozovatelů webkamer bylo přistoupeno k zobrazování aktuálního náhledu webkamery ve výpisech i na mapách. Tento snímek je na serveru Webcams.cz 10 minut cachovám aby nedocházelo ke zbytečnému přetěžování stránek provozovatelů. Na našich stránkách je následně použit snímek o maximální velikosti 200*150 bodů. Tato velikost je zvolena tak aby co nejvíce motivovala k navštívení stránek provozovatele kamery (již je něco vidět, ale není toho mnoho).

Informace o webkamerách si nenecháváme pouze pro sebe. Pomocí formátu XML data sdílíme s přednímy českými servery a tím dále zvyšujeme návštěvnost vašich kamer.

Proč přidat vaši kameru na Webcams.cz?

  • přivedeme vám nové návštěvníky
  • díky sdílení informací, bude odkaz rozšířen do několika dalších zdrojů
  • veškeré služby serveru Webcams.cz jsou pro vás zdarma

Chci přidat svoji kameru

Pokud chcete přidat vaši webkameru na server Webcams.cz, stačí vyplnit a odeslat formulář na přidávání záznamů. Po zkontrolování provozovatelem serveru bude odkaz přidán během následujíchích 7 dnů.

Jestliže jste formulář již vyplnili a kamera přesto není uvedena v seznamu webkamer, prosím kontaktujte nás, zřejmě nebylo přidání webkamery schváleno a bude třeba domluvit důvody a pokusit se zjednat nápravu.

Webkamera je přidána, co dál?

Velice nás potěší, když i vy dáte svým návštěvníkům informaci o existenci serveru Webcams.cz a na své stránky přidáte jeden z možných zpětných odkazů, který si můžete vybrat na stránce s odkazy.

Jestliže budete mít zájem kromě zveřejnění odkazu na webkameru zájem o umístění reklamy ve formě dalších zpětných odkazů nebo zobrazení reklamních bannerů, prosím kontaktujte nás.

info:0.00406 1
 
Zajímavé odkazy: Fotografie PrahyKokořín a Kokořínsko